Złomowanie samochodów – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Złomowanie samochodów


Złomowanie samochodów

Kompleksowa obsługa przy złomowaniu pojazdu – jeżeli potrzebujesz pomocy, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

W naszym skupie samochodów prowadzimy pełną obsługę związaną z kasacją pojazdów. Możesz zlecić u nas złomowanie auta wraz z ich odbiorem lawetą – oszczędzaj swój czas!

Jakie samochody przeznacza się na złomowanie?
Kasacja samochodu prowadzona jest w sytuacji, gdy jego stan techniczny nie pozwala już na korzystanie z niego do jazdy. Wówczas samochód najczęściej jest uszkodzony tak mocno, że jego naprawa nie jest możliwa, albo też jest ona nieopłacalna w porównaniu z wartością pojazdu.

Złomowaniu podaje się pojazd, który jest:
• powypadkowy
• skorodowany
• po aktach wandalizmu
• spalony
• wybrakowany
• zniszczony

Jak można zlecić złomowanie pojazdu?
Aby przeprowadzić złomowanie auta, konieczne jest przekazanie pojazdu do stacji demontażu pojazdów. To punkt, w którym samochód poddawany jest rozbiórce, a potem kasacji.

Auto kasacja może być wykonana na zlecenie właściciela pojazdu – wtedy musi on dostarczyć go do punktu. Można również zlecić ją firmie, która zapewni wtedy kompleksową obsługę, w tym odbiór auta, jego transport, a także przekazanie dokumentacji.

Ile kosztuje kasacja pojazdu?
Cena za złomowanie auta jest uzależniona od wielu czynników. Pod uwagę bierze się w szczególności wagę pojazdu. Rzeczywista waga pojazdu powinna pokrywać się z tą znajdującą się w rubryce G w dowodzie rejestracyjnym. Gdy pojawiają się braki, w takim przypadku cena jest obniżana.

Jeżeli samochód jest znacznie wybrakowany, a także zamawia się jego transport lawetą, wówczas może pojawić się konieczność dopłaty do kasacji.

Co po kasacji pojazdu?
Nasz skup samochodów zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z kasacją pojazdu. Dostarczamy również odpowiednią dokumentację potrzebną do przeprowadzenia formalności po wykonaniu złomowania.

Na podstawie przekazanych przez nas pism klient może wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji, a następnie może on również wypowiedzieć umowę ubezpieczeniową.

Zamów profesjonalne złomowanie pojazdów w naszym skupie aut!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)