Co oznacza skup z odbiorem lawetą? – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Co oznacza skup z odbiorem lawetą?

Kasacja pojazdów i złomowanie aut Królewska 129, Milanówek
Co grozi za brak OC?
20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków
Skup aut za gotówkę w Warszawie ?
20 stycznia 2021

Co oznacza skup z odbiorem lawetą?

Laweta Pruszków

Laweta Pruszków

Chcesz sprzedać swój samochód jak najwygodniej? W takim przypadku pomyśl o skupie pojazdów! To tam możesz zlecić również sprzedanie pojazdu razem z odbiorem z lawetą. Na czym polega taka usługa?

 

Skup z odbiorem lawetą – co to jest?

Coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się obecnie na korzystanie z usług skupów samochodów. To komfortowa opcja dedykowana dla każdego, kto jest właścicielem pojazdu, a także chce sprzedać go praktycznie od ręki.

 

Skupy samochodowe są skoncentrowane na tym, aby z punktu widzenia klienta transakcja mogła przeciec szybko, sprawnie, komfortowo, a także bezpiecznie. Właśnie dlatego oferują one również skup z odbiorem lawetą.

 

Usługa jak skup z odbiorem lawetą polega na odkupieniu pojazdu od klienta oraz na odebraniu go lawetą. Wtedy klient nie musi zamawiać jej samodzielnie i płacić za nią z własnej kieszeni.

 

Kiedy warto wybrać skup z odbiorem lawetą?

Konieczność zastosowania lawety pojawia się wtedy, gdy samochód nie może poruszać się samodzielnie po drogach publicznych. Najczęściej przyczyną jest jego stan techniczny, który uniemożliwia jego prowadzenie.

 

Skup z odbiorem lawetą stosowany jest wtedy, gdy auto jest:

·         mocno uszkodzone

·         powypadkowe

·         wybrakowane

·         przerdzewiałe

·         spalone

·         po akcie wandalizmu

·         ze szkodą całkowitą

 

Dodatkowo skup z odbiorem lawetą ma zastosowanie wtedy, gdy pojazd nie może poruszać się po drogach publicznych z powodu wad prawnych, na przykład nie ma ważnego przeglądu technicznego, dowodu rejestracyjnego, tablic rejestracyjnych.

 

Skup z odbiorem lawetą – cena usługi

Skupy samochodów zapewniają swoim klientom bezpłatną obsługę lawetą – dzięki temu nie trzeba zamawiać jej samodzielnie. Oznacza to, że nie trzeba również ponosić kosztów z własnej kieszeni.

 

Dopłata za transport lawetą może pojawić się wtedy, gdy samochód przeznaczony do kasacji jest mocno uszkodzony, na przykład wybrakowany, po spaleniu.

 

Jeżeli chcesz zamówić skup z odbiorem lawetą, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego skupu samochodowego działającego w Warszawie i okolicznych miejscowościach!


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/dsenatrov/auto-skup24h.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
admin

Komentarze są wyłączone.