Jak i komu sprzedać zepsute auto? – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Jak i komu sprzedać zepsute auto?

Złomowanie i kasacja aut Pruszków
Ile płaci się za złomowanie / kasację samochodu?
20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków
Jak szybko sprzedać auto?
20 stycznia 2021

Jak i komu sprzedać zepsute auto?

Złomowanie holowanie laweta kasacja samochodów

Złomowanie holowanie laweta kasacja samochodów

Sprzedaż zepsutego auta może być sporym problemem. Czy istnieje jakiś sposób, aby zrealizować transakcję od ręki? Tak! Po prostu zadzwoń do skupu samochodów!

 

Zepsute auto – co z nim zrobić?

Twój samochód zepsuł się, a Ty nie masz pieniędzy na jego naprawę? A może brakuje Ci czasu na oddanie go do serwisu lub naprawa nie jest zbyt opłacalna? To sytuacje, z którymi każdego dnia styka się wielu właścicieli pojazdów.

 

Usterki samochodów mogą mieć różny charakter. Niektóre nie są bardzo skomplikowane w naprawie i wymagają jedynie wymiany konkretnych elementów. Inne z kolei są bardziej złożone – konieczne jest zdemontowanie wielu części, ich naprawa, wymiana, co może zajmować sporo czasu i dodatkowo wymagać dużego nakładu finansowego.

 

W takiej sytuacji możesz zdecydować się na skorzystanie ze skupu samochodów. Tam zepsute auto odsprzedasz od ręki!

 

Jakie auta zepsute można sprzedać w skupie?

Skupy samochodowe odkupują od swoich klientów auta uszkodzone każdej marki i z każdego rocznika. Transakcja może odbyć się wtedy błyskawicznie – nie trzeba przygotowywać ogłoszenia i czekać na zgłoszenie się zainteresowanych pojazdem klientów.

 

W auto skupie można sprzedać pojazdy w różnych stopniach uszkodzenia:

·         powypadkowe

·         po szkodzie całkowitej

·         spalone

·         zdekompletowane

·         po aktach wandalizmu

 

Co dzieje się z zepsutymi samochodami po sprzedaży?

Po sprzedaży w skupie samochód może być albo naprawiony i znów przeznaczony do sprzedaży, albo może być przekazany do złomowania i do kasacji.

 

Naprawa prowadzona jest tylko wtedy, gdy istnieje szansa na usunięcie usterki. Zezłomowanie auta i jego kasacja prowadzone są, gdy pojazd jest znacznie uszkodzony i jego naprawienie byłoby nieopłacalne, ponieważ przewyższałoby swoimi kosztami wartość pojazdu.

 

Złomowanie i kasację prowadzą stacje demontażu pojazdów. Gdy uszkodzone auto jest złomowane, wtedy można odzyskać z niego sprawne części, natomiast reszta poddawana jest kasacji.

 

Właściciel pojazdu po jego kasacji otrzymuje dokumentację, która służy do jego wyrejestrowania w Wydziale Komunikacji oraz do wypowiedzenia umowy ubezpieczeniowej.

 

Jeżeli masz zepsuty samochód, skontaktuj się z nami – kupimy Twoje auto od ręki!


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/dsenatrov/auto-skup24h.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
admin

Komentarze są wyłączone.