NEWSY – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

NEWSY

20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków

Kto kupuje auta na złom?

Samochody sprzedawane są nie tylko kolejnym właścicielom. Zdarza się, że ze względu na swój stan techniczny wymagają zezłomowania. Taką procedurę można wykonać samemu, ale również można skorzystać z dodatkowej pomocy.

20 stycznia 2021
skup aut bez dowodu rejestracyjnego OC i przeglądu technicznego

Jakie dokumenty przy kupnie pojazdu?

Zakupienie samochodu związane jest z określonymi formalnościami. Jakie dokumenty należy mieć przy kupnie pojazdu? Oto najważniejsze informacje przeznaczone dla osób planujących zakupić auto.

20 stycznia 2021
kasacja i złomowanie z zaświadczeniem do wydziału komunikacji

Jakie dokumenty do sprzedaży pojazdu?

Chcesz sprzedać auto? W takim przypadku musisz zgromadzić odpowiednie dokumenty, które będą potrzebne do realizacji transakcji. Jakie z ich należy zebrać?

20 stycznia 2021
Skup busów i aut dostawczych

Jaka cena za auto na złom?

Za zezłomowanie samochodu można dostać określoną sumę, jednak zdarza się też, że właściciel auta musi dopłacić za jego kasację. Jaka jest cena auta na złom? Od czego zależna jest wysokość wypłaty?

20 stycznia 2021
Złomowanie holowanie laweta kasacja samochodów

Jak zezłomować auto?

Zezłomowanie pojazdu to procedura polegająca na przekazaniu go do rozbiórki oraz kasacji. Stosowana jest ona wtedy, gdy auto nie nadaje się już do użytkowania, a jego naprawa nie jest opłacalna. Jak zezłomować samochód?

20 stycznia 2021
Złomowanie i kasacja aut Pruszków

Jak wyrejestrować samochód?

Chcesz wyrejestrować auto? To procedura, która prowadzona jest wtedy, gdy pojazd przeznaczony jest do złomowania i kasacji. Sprawdź, jak zrealizować ją krok po kroku.

20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków

Jak szybko sprzedać auto?

Zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży auta? Chcesz otrzymać gotówkę bezzwłocznie? Skorzystaj ze skupu samochodów!

20 stycznia 2021
Złomowanie holowanie laweta kasacja samochodów

Jak i komu sprzedać zepsute auto?

Sprzedaż zepsutego auta może być sporym problemem. Czy istnieje jakiś sposób, aby zrealizować transakcję od ręki? Tak! Po prostu zadzwoń do skupu samochodów!

20 stycznia 2021
Złomowanie i kasacja aut Pruszków

Ile płaci się za złomowanie / kasację samochodu?

Zezłomowanie, czyli kasacja pojazdów prowadzone jest wtedy, gdy nie nadają się one już do użytkowania. Ile płaci się za taką usługę?

20 stycznia 2021
Złomowanie i kasacja aut Pruszków

Ile kosztuje złomowanie auta?

Złomowanie pojazdu jest prowadzone wtedy, gdy nie nadaje się on już do użytkowania, a jego naprawa nie jest opłacalna. Ile trzeba zapłacić za złomowanie samochodu?

20 stycznia 2021
Dokumenty do sprzedaży auta na złom i kasację

Co zrobić, jeśli zostały zagubione dokumenty od auta?

Dokumenty samochodowe są niezbędne do legitymowania się podczas kontroli, a także do prowadzenia różnych czynności – od załatwienia spraw urzędowych, przez wykupienie ubezpieczenia, a skończywszy na sprzedaży pojazdu.

20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków

Co zrobić, jeśli zostały skradzione tablice rejestracyjne?

Tablice samochodowe są głównym elementem identyfikacji pojazdu. Niestety, mogą one zostać skradzione. Co należy zrobić wtedy, gdy zauważamy, że tablica rejestracyjna czy obie tablice zostały ukradzione?

20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków

Co zrobić, jeśli auto nie ma OC?

Polisa OC, czyli odpowiedzialności cywilnej jest rodzajem ubezpieczenia, które chroni właściciela przed odpowiedzialnością cywilną w razie wywołania przez niego szkody. OC to polisa obowiązkowa w przypadku każdego samochodu. Co zrobić, gdy auto nie ma ważnego OC?

20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków

Skup aut za gotówkę w Warszawie ?

Za sprzedaż samochodu można otrzymać gotówkę od ręki. Kiedy jest to możliwe? Tutaj z pomocą przychodzą skupy samochodów, które zapewniają kompleksową obsługę związaną z transakcją i płacą gotówką od ręki!

20 stycznia 2021
Laweta Pruszków

Co oznacza skup z odbiorem lawetą?

Chcesz sprzedać swój samochód jak najwygodniej? W takim przypadku pomyśl o skupie pojazdów! To tam możesz zlecić również sprzedanie pojazdu razem z odbiorem z lawetą. Na czym polega taka usługa?

20 stycznia 2021
Kasacja pojazdów i złomowanie aut Królewska 129, Milanówek

Co grozi za brak OC?

OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest jednym z ubezpieczeń komunikacyjnych. To polisa obowiązkowa, dlatego za jej brak mogą być naliczone spore kary. Co grozi za brak ważnego ubezpieczenia OC?

20 stycznia 2021
Skup aut Pruszków

Autoskup – co to jest i jak płaci?

Sprzedaż samochodów może odbywać na kilka sposobów – pojazd można wystawić w portalu ogłoszeniowym, w lokalnej gazecie lub można poinformować o tym znajomych. Jeszcze jedną dostępną metodą jest autoskup, czyli skup samochodów. Co to jest? Jak wygląda zapłata za sprzedany pojazd w takim skupie?