Skup busów i aut dostawczych – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Skup busów i aut dostawczych


Skup busów i aut dostawczych

Skup busów z płatnością od ręki!
Masz busa, z którego nie chcesz już korzystać? Zależy Ci na szybkim zrealizowaniu transakcji? Skorzystaj z naszej oferty!

Prowadzimy profesjonalny skup busów w Warszawie. Naszym klientom możemy zapewnić kompleksową obsługę związaną z obsługą transakcji – od przygotowania wyceny aż do przekazania potrzebnych dokumentów. Nasz skup samochodów to gwarancja szybkiej, bezpiecznej i komfortowej transakcji.

Jakie busy skupujemy?
Gdy jesteś właścicielem busa, w takim przypadku możesz sprzedać go u nas. W naszym skupie jesteśmy skoncentrowani na tym, aby pomóc każdemu z klientów, aby transakcja mogła odbyć się od ręki.

W naszym skupie możesz odsprzedać:
• sprawne busy
• busy uszkodzone
• busy wybrakowane
• busy spalone
• busy powypadkowe

Również możemy pomóc Ci wtedy, gdy bus nie posiada aktualnego ubezpieczenia OC, przeglądu technicznego, a także wtedy, gdy nie ma dowodu rejestracyjnego, tablic oraz karty pojazdu.

Ile płacimy za busy w skupie?
Nasz skup samochodowy, który działa także jako skup busów w Warszawie, może zaproponować Ci bardzo atrakcyjną cenę.

Wykonujemy bezpłatne i rzetelne wyceny samochodów różnych marek i modeli. Bierzemy pod uwagę wartość pojazdu, a także jego stan techniczny.

Jak wygląda sprzedaż busa w naszym skupie?
Jeżeli chcesz zlecić skup busów, jesteśmy do Twojej dyspozycji i możemy odkupić od Ciebie pojazd nawet w ciągu jednego dnia.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę. W następnym kroku podpisz z nami umowę, a my będziemy mogli natychmiast przekazać Ci gotówkę za Twój pojazd.

W przypadku, gdy bus będzie uszkodzony, wtedy może pojawić się dodatkowa cena za złomowanie pojazdu. Jest ona ustalana na podstawie jego wagi.

Po transakcji naszym klientom przekazujemy również wszystkie dokumenty potrzebne do wykonania procedury wyrejestrowania pojazdu oraz do odzyskania pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej.

Służymy również fachowym wsparciem w razie dodatkowych pytań dotyczących sprzedaży pojazdu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty – sprzedaj bus w każdym stanie w naszej firmie, aby otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)