Skup aut spalonych – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Skup aut spalonych


Skup aut spalonych

Spalone auto może być trudne w sprzedaży.
Gdy jesteś posiadaczem takiego pojazdu i chcesz sprzedać go jak najszybciej, w takim przypadku skontaktuj się z nami, aby sprzedać je od ręki!

Prowadzimy skup aut spalonych w Warszawie i obsługujemy klientów z okolicznych miejscowości. Spalony samochód najczęściej nadaje się tylko do kasacji, ale niekiedy można odzyskać z niego pojedyncze części. Nasza firma zapewnia wtedy kompleksową obsługę – skupowanie pojazdów prowadzimy z naciskiem na szybkość, wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów.

Jak sprzedać auto po pożarze?
Spalony samochód to najczęściej efekt wypadku drogowego, podczas którego doszło do uszkodzenia układów i powstania pożaru. Również może być to efekt samozapłonu wynikającego z usterek lub wad technicznych pojazdu. Spalone samochody są też efektem pożarów domów, garażów lub mogą zostać podpalone przez nieznanego sprawcę.

W takich przypadkach samodzielna sprzedaż samochodu może być bardzo trudna. Aby ją przeprowadzić, warto wybrać skup samochodów spalonych, w którym transakcja może odbyć się od ręki.

Jak wygląda sprzedaż pojazdu spalonego?
Nasz skup samochodów prowadzi kompleksowe usługi dla właścicieli samochodów spalonych. Ponadto nasza specjalność to również auto kasacja, dlatego wtedy, gdy samochód nie nadaje się do użytku, zajmiemy się wykonaniem złomowania w imieniu klienta.

Aby sprzedać samochód po pożarze, skontaktuj się z naszym skupem. Przygotujemy dla Ciebie wycenę. Następnie wystarczy podpisać odpowiednie dokumenty, aby zrealizować transakcję.

W przypadku, gdy pojazd był znacznie uszkodzony i wybrakowany, cena za złomowanie auta ustalana jest indywidualnie na podstawie świadczonych usług, między innymi transportu samochodu lawetą do centrum kasacji pojazdów.

Po wykonaniu złomowania przekazujemy naszym klientom wszystkie niezbędne dokumenty, na podstawie których można wykonać wyrejestrowanie auta oraz zrezygnować z umowy ubezpieczeniowej.

Skorzystaj z naszej oferty i pozbądź się pojazdu po pożarze – zapewniamy kompleksową obsługę!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)