Skup aut powypadkowych – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Skup aut powypadkowych


Skup aut powypadkowych

Sprzedaj samochód powypadkowy od ręki!
Gdy potrzebujesz gotówki i nie chcesz czekać, skontaktuj się z nami już teraz, aby otrzymać wypłatę jeszcze tego samego dnia!

Prowadzimy skup aut powypadkowych w Warszawie i w okolicy. Odkupujemy od naszych klientów auta w każdym stanie technicznym – osobowe, dostawcze, busy. Zapewniamy bezpłatne wyceny i błyskawiczną realizację transakcji.

Jak sprzedać samochód powypadkowy? Gdy pojazd brał udział w wypadku, wówczas jego sprzedaż może być poważnym problemem. W zależności od jego stanu może być on poddany naprawie albo przeznaczony do kasacji.

Znalezienie klienta na samochód powypadkowy często jest poważnym problemem, dlatego właściciele, dla których liczy się czas, mają problem z szybkim odsprzedaniem swojej własności. Wtedy warto zdecydować się na usługi skupu samochodów – w tym przypadku transakcję można zrealizować od ręki.

Jakie auta powypadkowe skupujemy?
Nasza firma prowadzi skupowanie samochodów oraz kasowanie samochodów wszystkich marek i modeli.

Skupujemy samochody powypadkowe: • po szkodach całkowitych
• uszkodzone
• spalone
• wybrakowane

Również istnieje możliwość sprzedaży pojazdów nieposiadających ubezpieczenia OC, aktualnych badań technicznych, tablic rejestracyjnych, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu.

Jak wykonujemy kasację pojazdu?
Gdy samochód nie jest zdatny do naprawy, nasza firma prowadzi złomowanie aut. Zapewniamy wtedy kompleksową obsługę, która obejmuje odbiór pojazdu od klienta, a następnie przekazanie go do stacji demontażu pojazdów.

Przekazujemy również naszym klientom niezbędne dokumenty potrzebne do wykonania wszystkich formalności – wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczeniowej w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ile płacimy za auta powypadkowe?
Cena za samochód lub za złomowanie jest zależna od stanu technicznego pojazdu, a także od wagi wraku. Wykonujemy rzetelne, bezpłatne wyceny.

Sprzedaj auto powypadkowe od ręki – zapraszamy do skorzystania z usług naszego skupu samochodów w Warszawie!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)