Skup aut pokradzieżowych – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Skup aut pokradzieżowych


Skup aut pokradzieżowych

Masz samochód po kradzieży? Jeżeli nie chcesz z niego korzystać, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

W naszym skupie samochodowym możemy natychmiast odkupić od Ciebie pojazd pokradzieżowy i zapłacimy Ci za niego gotówką od ręki!

Nasz skup samochodów pokradzieżowych to oferta skierowana do każdego właściciela pojazdu, który został ukradziony, a następnie odzyskany. Możemy wtedy natychmiast odkupić auto. Działamy w Warszawie i okolicach – skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszej oferty jeszcze dzisiaj.

Jak sprzedać samochód pokradzieżowy?
Sprzedaż pojazdów pokradzieżowych może być bardzo trudna. Informacje o kradzieży trafiają do specjalnych baz, dlatego mają do nich dostęp potencjalni klienci, co może zniechęcać ich do dokonania transakcji.

Zdarza się również, że samochody po kradzieży są w gorszym stanie technicznym, a właściciel nie chce przeznaczać pieniędzy na ich naprawę.

W tych przypadkach warto zdecydować się na firmy prowadzące skupowanie samochodów – jesteśmy całkowicie gotowi do pomocy!

Jakie samochody po kradzieży kupujemy?
W naszym skupie samochodowym możemy odkupić praktycznie każdy pojazd, który spełnia nasze wymagania. Sprzedasz u nas samochody osobowe, dostawcze, busy oraz przyczepki samochodowe.

Możemy odkupić od Ciebie:
• samochody uszkodzone
• samochody powypadkowe
• samochody niekompletne
• samochody spalone

Również istnieje możliwość sprzedaży pojazdów bez ważnego przeglądu technicznego oraz OC, bez dokumentów rejestracyjnych, karty pojazdu, tablic. Jakie są stawki za samochody pokradzieżowe?
Właścicielom chcącym sprzedać pojazd po kradzieży możemy zapewnić kompleksową obsługę oraz bardzo atrakcyjne ceny odkupu.

Przeprowadzamy rzetelne wyceny samochodów, biorąc pod uwagę szereg kluczowych i drobnych czynników wpływających na ich cenę. Po podpisaniu umowy możemy natychmiast przekazać Ci pieniądze.

Jeżeli masz auto po kradzieży i chcesz sprzedać je od ręki, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skupu samochodów w Warszawie.

Kupimy Twoje auto od ręki – nawet dzisiaj!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)