Skup aut dostawczych – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Skup aut dostawczych


Skup aut dostawczych

Masz auto dostawcze do sprzedaży?
Zależy Ci na jak najszybszym znalezieniu kupującego i otrzymaniu płatności bezzwłocznie? Skontaktuj się z naszym skupem, aby sprzedać je praktycznie od ręki!

Nasz skup specjalizuje się odkupie samochodów używanych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Chętnie odkupimy o Ciebie każde auto – także to dostawcze – bez względu na jego markę, model wiek oraz stan techniczny. Płacimy gotówką od razu po transakcji, dlatego nie musisz czekać na należne Ci pieniądze.

Jakie samochody dostawcze skupujemy?
Niezależnie od tego, jakim samochodem dostawczym dysponujesz, kupimy go od Ciebie! Nasz skup aut dostawczych przyjmuje wszystkie pojazdy flotowe od firm i klientów prywatnych.

Od właścicieli odkupujemy samochody:
• sprawne
• zniszczone
• powypadkowe
• spalone
• po szkodach całkowitych
• po akcie wandalizmu

Możemy odkupić też auta poleasingowe, bez ważnych przeglądów technicznych, polisy OC, a nawet z odebranym dowodem rejestracyjnym.

Ile możemy zapłacić za Twoje auto dostawcze?
Przeprowadzamy rzetelne wyceny każdego pojazdu. Dzięki temu, że współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, możemy zapewnić Ci tak atrakcyjne ceny.

W przypadku, gdy samochód nie nadaje się do dalszego użytkowania lub rozebrania, prowadzona jest kasacja pojazdów. W tym przypadku koszt zależny jest od wagi pojazdu oraz jego stanu.

Jak sprzedać auto dostawcze w skupie?
Aby sprzedać samochód dostawczy w naszym skupie, wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi pracownikami – możesz zrobić to przez internet albo telefonicznie.

Przygotowujemy bezpłatne wyceny pojazdów – na tej podstawie możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z naszej oferty. Gdy jesteś zainteresowany, podpisujemy umowę kupna/sprzedaży i odbieramy pojazd. Wtedy, gdy jest niesprawny, podstawiamy lawetę na nasz koszt.

Wszystkim z naszych klientów płacimy gotówką od ręki – u nas nowsze i stare samochody możesz sprzedaż w błyskawicznym tempie i z bezzwłoczną płatnością.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – kupimy Twoje auto dostawcze w Warszawie i okolicy jeszcze dzisiaj!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)