Skup aut bez przeglądu technicznego – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Skup aut bez przeglądu technicznego


Skup aut bez przeglądu technicznego

Twój samochód nie ma ważnego przeglądu technicznego?
To żadna przeszkoda w jego sprzedaży! Postaw na nasz skup i sprzedaj samochód od ręki bez konieczności wcześniejszego udawania się do stacji kontroli pojazdów!


Wybierz nasz skup samochodów i sprzedaj auto od ręki. Mamy duże doświadczenie w branży i wiemy, jak zadbać o zadowolenie każdego z naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji również wtedy, gdy pojazdy mają wady techniczne lub prawne, na przykład brak ważnego przeglądu technicznego.

Czy samochód bez przeglądu technicznego można sprzedać?
Właściciele samochodów zobowiązani są do prowadzenia ich przeglądów technicznych. W przypadku nowych pojazdów pierwszy przegląd prowadzony jest po 3 latach, potem po 2 latach, a w przypadku samochodów mających powyżej 5 lat – co roku.

Za brak przeglądu technicznego można narazić się na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego oraz na karę wynoszącą co 500 zł. Pojazd może być też odholowany na parking na koszt posiadacza.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby sprzedać samochód bez ważnego przeglądu technicznego. Jeżeli masz takie auto, skontaktuj się z nami!

Jakie auta można sprzedać w naszym skupie?
Nasz skup samochodów może odkupić od Ciebie praktycznie każdy pojazd – niezależnie od marki, rocznika oraz stanu technicznego.

Skupujemy auta:
• sprawne
• powypadkowe
• uszkodzone
• wybrakowane
• spalone

Również można sprzedać u nas pojazdy bez ważnego ubezpieczenia, z zagubionymi tablicami rejestracyjnymi, dowodem rejestracyjnym, bez karty pojazdu.

Jak odbywa się skup aut bez przeglądu technicznego?
Kupimy Twoje auto od ręki, dlatego wtedy, gdy chcesz sprzedać je jak najszybciej, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym skupem samochodów.

Jako skup aut bez przeglądu technicznego zapewniamy szybką i sprawną obsługę związaną z odkupem pojazdu, a także atrakcyjne ceny odzwierciedlające jego rzeczywistą wartość. Dbamy również o wszystkie kwestie formalne związane z transakcją.

Gdy masz auta uszkodzone, spalone, sprawne bez przeglądu technicznego, skontaktuj się z nami już teraz, aby zlecić sprzedaż!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)