Autokasacja – 500 42 33 22 Skup samochodów, złomowanie i kasacja aut

Autokasacja


Autokasacja

Masz uszkodzony samochód nadający się tylko na złom? Teraz nie musisz sam dowozić go do stacji demontażu pojazdu. Możemy zająć się tym za Ciebie!

Nasz skup samochodów w Warszawie przeprowadza kasowanie pojazdów wszystkich marek i modeli. Gdy nie masz czasu, zadzwoń do nas, a my będziemy mogli zająć się resztą.

Jakie samochody przeznaczone są do kasacji?
Złomowanie aut dotyczy tych pojazdów, które nie nadają się już do naprawy, ponieważ koszty związane z przywróceniem ich do stanu używalności są wyższe niż wartość auta.

Do kasacji przeznaczone są auta:
• skorodowane (zardzewiałe)
• zdekompletowane
• po szkodzie całkowitej
• po aktach wandalizmu
• spalone

Gdy jesteś właścicielem takiego pojazdu i chcesz oddać go do kasacji, jesteś w dobrym miejscu. Nasz skup samochodów może odebrać go od Ciebie i zająć się jego przewozem do stacji demontażu. Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające kasację.

Ile wynosi cena za złomowanie auta?
Za złomowanie auta można otrzymać zwrot pieniędzy – samochód odkupuje stacja demontażu pojazdu. Kwota zależna jest od wagi pojazdu, która podana jest w rubryce G w dowodzie rejestracyjnym.

W przypadku samochodów mocno zdekompletowanych, uszkodzonych, odkup na kasację może wymagać dopłaty ze strony sprzedającego. Jest to związane z kosztami załadunku, brakiem części do odzyskania. Dopłata jest ustalana indywidualnie na podstawie stanu uszkodzenia pojazdu.

Stawki za odsprzedaż samochodu są zmienne. W celu uzyskania informacji o orientacyjnej stawce za 1 kg złomu mieszanego zapraszamy do kontaktu z naszym skupem.

Jak przebiega kasowanie pojazdów?
Aby zlecić kasację pojazdu, wystarczy skontaktować się z naszym skupem. Po zamówieniu usługi przyjedziemy pod wskazany adres i odbierzemy pojazd, a następnie podpiszemy umowę.

Wystawiamy kompletne dokumenty kasacyjne, z którymi sprzedający udaje się do Wydziału Komunikacji, aby wyrejestrować pojazd, a potem do firmy ubezpieczeniowej, aby otrzymać zwrot pieniędzy z polisy OC.

Sprzedaj samochód do kasacji w naszym skupie aut – oszczędzaj swój czas!

SKUP, ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

Działamy w Warszawie i okolicach
- pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

Jeśli pracujesz w godzinach biurowych to na 100% ucieszy Cię fakt, że pracujemy do późna!
Jeżeli pasują Ci późne godziny wieczorne, lub wczesne ranne to dostosujemy się do Twoich wymagań...

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ DO NAS PO WYCENĘ SAMOCHODU

Skupujemy samochody w każdym stanie, odbieramy lawetą i płacimy gotówką do ręki!

ZADZWOŃ TERAZ
500 423 322


Skupujemy auta używane, uszkodzone, zniszczone, bez badań (przeglądu technicznego) oraz bez ważnego ubezpieczenia OC.
Zajmujemy się także złomowaniem czyli kasacją wystawiając dokumenty kasacyjne potrzebne do zwrotu pieniędzy z polisy OC oraz do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.
PŁACIMY GOTÓWKĄ I ODBIERAMY LAWETĄ NA NASZ KOSZT !
Najszybciej dojeżdżamy w okolice: Piastów, Pruszków, Michałowice, Komorów, Parzniew, Brwinów, Milanówek, Podkowa Leśna i Grodzisk (odbiór już w godzinę)